Piedāvājums  skaistām kāzām  sadarbībā ar lielisko Deko By Dina Sinkēviča!

Piedāvājumā ir iekļauts: 

  1. Visas viesu nama telpas skaistajām svinībām un laulību ceremonijai, ja vēlaties to rīkot viesu namā( ar nepieciešamo inventāru).
  2. Istaba Jaunajam pārim.
  3. Izmitināšana visiem viesiem.
  4. Uzkodas un bezalkoholiskie dzērieni viesiem  pirms jaunā pāra ierašanās. 
  5. Svētku mielasts un brokastis(mielasta iespējas dažādas) un garda kūka. 
  6. Apkalpošana svinību laikā.
  7. Viesu nama, ceremonijas vietas un galdu dekorēšana sadarbībā ar Deko by Dina Sinkēviča - trauki, glāzes, galdauti, salvetes, dekori, ziedi, sveces, floristikas pakalpojumi un dekorēšanas darbi(nav iekļauti printēšanas darbi, galda kartes, dāvaniņas viesiem u.c.personalizētas lietas). Dinas radītie skaistumi apskatāmi https://www.facebook.com/Deko-by-Dina-Sinkeviča-2082254378533730/ Katram pārim tiek veidotas individuāls dizains no viesu namā pieejamā klāsta. 
  8. Lauku pirts un karsta āra SPA vanna( pirts pieejama tikai, ja diennakts T nepārsniedz 23 grādus pēc Celsija.

SVARĪGI!1. Piedāvājuma izmaksas  vienai personai: 50 līdz 60 pilnas cenas viesiem - 105 EUR , no 60 un vairāk pilnas cenas viesiem - 99 EUR no personas, virs 80  pilnas cenas viesiem - 95 EUR no personas, bērniem līdz 11 gadu vecumam piemērojama atlaide 50 % apmērā! Jaunā pārā pieaicinātā personāla ēdināšanas izmaksas atsevišķā telpā - 35 eur/pers. 2. Piedāvājums ir nedalāms , ja kāds no pakalpojumiem nav aktuāls, izmaksas paliek iepriekšējās.3. Visas cenas ir norādītas bez PVN. 
4. Piedāvājums spēkā sākot no 50 pilnas cenas viesiem līdz 20. maijam un no 20.septembra jebkurā nedēļas dienā, vasaras sezonā no 20. maija līdz 20. septembrim tikai darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no pl. 17.00 līdz nākamās dienas pl. 12.00! Vienojoties svinību laiku iespējams pagarināt līdz vakaram bez papildus samaksas, ja vien nākamā diena ir pieejama.

Lūdzu, ja nepieciešama sīkāka informācija vai vēlaties veikt rezervāciju, zvaniet  29557172 ,rakstiet [email protected] vai aizpildiet zemāk esošo formu! Paldies!Mums ir tiesības līdz līguma noslēgšanai mainīt piedāvājuma saturu un izmaksas bez iepriekšēja brīdinājuma, ņemot vērā pasaules pārmaiņu esamību un neprognozējamību.


Gaidām ziņu!

Paldies!Pirkumu grozs