Piedāvājums  skaistām kāzām  sadarbībā ar lielisko Deko By Dina Sinkēviča!

Piedāvājumā ir iekļauts: 

  1. Visas viesu nama telpas skaistajām svinībām un laulību ceremonijai, ja vēlaties to rīkot viesu namā( ar nepieciešamo inventāru).
  2. Istaba Jaunajam pārim.
  3. Izmitināšana visiem viesiem.
  4. Uzkodu galdiņš viesiem ar uzkodām pirms jaunā pāra ierašanās, noformēts attiecīgi dekorāciju tematikai.
  5. Svētku mielasts pēc izvēles no ēdienkartes un brokastis(mielasta iespējas dažādas) un KĀZU TORTE. 
  6. Apkalpošana svinību laikā.
  7. Viesu nama, ceremonijas vietas un galdu dekorēšana sadarbībā ar Deko by Dina Sinkēviča - trauki, glāzes, galdauti, salvetes, dekori, ziedi, sveces, floristikas pakalpojumi un dekorēšanas darbi(nav iekļauti printēšanas darbi, galda kartes, dāvaniņas viesiem u.c.personalizētas lietas). Dinas radītie skaistumi apskatāmi https://www.facebook.com/Deko-by-Dina-Sinkeviča-2082254378533730/ KATRAM PĀRIM TIEK IZVEIDOTS INDIVIDUĀLS UN VIENREIZĒJS DIZAINA PIEDĀVĀJUMS.
  8. Lauku pirts un karsta āra SPA vanna.

SVARĪGI!1. Piedāvājuma izmaksas  vienai personai: 50 līdz 60 pilnas cenas viesiem - 92 EUR , no 60-80 pilnas cenas viesiem - 89 EUR no personas, virs 80  pilnas cenas viesiem - 87 EUR no personas, bērniem līdz 11 gadu vecumam piemērojama atlaide 50 % apmērā! Jaunā pārā pieaicinātā personāla ēdināšanas izmaksas atsevišķā telpā - 30 eur/pers. 2. Piedāvājums ir komplekss , ja kāds no pakalpojumiem nav aktuāls, izmaksas paliek iepriekšējās.3. No 1.oktobra līdz 30.aprīlim piemērojama atlaide 10 % apmērā !   4. VISAS CENAS NORĀDĪTAS BEZ PVN!
5. Piedāvājums spēkā sākot no 50 pilnas cenas viesiem līdz 20. maijam un no 20.septembra jebkurā nedēļas dienā, vasaras sezonā no 20. maija līdz 20. septembrim tikai darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no pl. 17.00 līdz nākamās dienas pl. 12.00! Vienojoties svinību laiku iespējams pagarināt līdz vakaram bez papildus samaksas, ja vien nākamā diena ir pieejama.

Lūdzu, ja nepieciešama sīkāka informācija vai vēlaties veikt rezervāciju, zvaniet Sabīne 29557172 ,rakstiet [email protected] vai aizpildiet zemāk esošo formu!. Paldies!Paturam tiesības mainīt piedāvājuma saturu bez iepriekšēja brīdinājuma, ņemot vērā vētraino pasaules pārmaiņu esamību.


Gaidām ziņu!

Paldies!Pirkumu grozs