VISS IEKĻAUTS
Kāzas

Skaistās kāzas!

Piedāvājums  kāzām "VISS IEKĻAUTS" 

Piedāvājumā ir iekļauts: Kāzu koordinatora pakalpojumi, kas palīdzēs Jums un atbalstīs visā kāzu plānošanas un īstenošanas procesā, kas attiecas uz svinībām pie mums, kā arī:

  1. Visas viesu nama telpas skaistajām svinībām.
  2. Istaba Jaunajam pārim.
  3. Izmitināšana visiem viesiem.
  4. "Welcome" galdiņš visiem viesiem ar uzkodām ar šampanieti viesu nama iekštelpās.
  5. Svētku mielasts pēc izvēles no ēdienkartes.
  6. Bagātīgas brokastis.
  7. Apkalpošana svinību laikā.
  8. Gaišie  vai pelēkie krēslu pārvalki  un lentas, auduma salvetes, kā arī dekori viesu galdiem, Jaunā pāra vietai, āra teritorijai, mičošanas vietai.
  9. Foto stūrītis. 
  10. Lauku pirts un karsta āra SPA vanna.

Piedāvājuma izmaksas vienai personai: 50 līdz 60 pilnas cenas viesiem - 60 EUR , no 60-80 pilnas cenas viesiem - 57 EUR no personas, no 80 līdz 100 pilnas cenas viesiem - 55 EUR no personas, bērniem līdz 11 gadu vecumam piemērojama atlaide 50 % apmērā! NO 1.OKTOBRA LĪDZ 31.MAIJAM papildus atlaide kopējai summai 10 % un dāvanā KĀZU TORTE !

Piedāvājums spēkā sākot no 50 pilnas cenas viesiem līdz 30.aprīlim un no 1.oktobra jebkurā nedēļas dienā, vasaras sezonā no 1. maija līdz 30. septembrim tikai darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no pl. 17.00 līdz nākamās dienas pl. 12.00! Vienojoties svinību laiku iespējams pagarināt līdz vakaram bez papildus samaksas, ja vien nākamā diena ir pieejama.Papildus iespēja rīkot ceremoniju viesu namā. Izmaksas par inventāra nomu pieejamas sadaļā Dekorāciju noma. 

Ēdienkarte pieejamašajā lapā.     Piemaksa par otrās ēdienkartes variantu 7 EUR/persona.  Svaigo ziedu, floristikas pakalpojumu, sveču un citu neaizvietojamu personalizētu lietu izmaksas dekoriem nav iekļautas. 

     !!!!!VISAS CENAS NORĀDĪTAS BEZ PVN 21 %!!!!!!

Lūdzu, ja nepieciešama sīkāka informācija vai vēlaties veikt rezervāciju, zvaniet Sabīne 29557172 ,rakstiet [email protected] vai aizpildiet zemāk esošo formu. Paldies :)Paturam tiesības mainīt piedāvājuma saturu bez iepriekšēja brīdinājuma, izņemot gadījumus, kad līgums jau ir noslēgts.


Gaidām ziņu!

Paldies!


*

*

*
0
       

 .